Par mums

“SS-BŪVE” SIA

Mēs nodarbojamies ar dažādu guļbūvju ēku būvēšanu – mājas, pirtiņas, vasarnīcas, lapenes, darbnīcas, garāžas, dārza mēbeles, baļķu kāpnes, masīvkoka dekorācijas, kā arī veicam guļbūvju projektēšanu, 3D vizualizāciju, neatkarīgu celtniecības ekspertīzi, būvniecības kvalitātes ekspertīzi, tehnisko būvniecības uzraudzību, būvprojektu vadīšanu, tāmju izstrādi un to analīzi. Veicam arī guļbūvju restaurāciju. Ar guļbūvju ražošanu nodarbojamies visā Latvijas teritorijā, kā arī citās Eiropas valstīs.

KĀPĒC MĒS

  1. Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze koka ēku celtniecībā. Mūsu guļbūves ir cirstas pēc senlaiku tradīcijām. Šāda veida guļbūves būvējuši gadsimtiem un mēs tās redzam visā pasaulē līdz pat šim brīdim.
  2. Esam LTRK, LAK un Latvijas Ekonomikas Ministrijas būvkomersanta reģistrā, un atbilstoši kontrolējam savas produkcijas kvalitāti.
  3. Mēs dodam mūža garantiju mūsu guļbūvēm, ja pat pēc 10 gadiem Jums radīsies kādas problēmas ar guļbūves sēšanos, mēs likvidēsim tās bezmaksas.
  4. Mūsu tāme nepieaug būvniecības laikā. Ja tāmē kaut kas nav bijis iekļauts vai ir aizmirsies, tā ir celtnieka kļūda un klientam par to nav jāmaksā.
  5. Mūsu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, jo esam relatīvi neliels uzņēmums, tādēļ Jūs nepārmaksāsiet par būvniecību, sedzot mūsu biroja uzturēšanu un reklāmu.
  6. Mūsu guļbūves tiek ražotas tikai no ziemā cirstiem un izžāvētiem priežu baļķiem ar mitruma saturu līdz 25%. Mūsu guļbūves sēžas divreiz mazāk, tās var apstrādāt vai krāsot būvniecības laikā, bet dzīvot tajās var uzreiz pēc būvdarbu pabeigšanas.
  7. Pirms katra mūsu projekta īstenošanas, mēs detalizēti izstrādājam tā 3D grafikas redaktorā. Tas dod iespēju klientiem ieraudzīt gatavu ēku pirms būvniecības un, nepieciešamības gadījumā, veikt projekta izmaiņas, savukārt, mums palīdz izvairīties no tehniskām kļūdām būvniecības procesā.

STARPTAUTISKĀ PIEREDZE

JAUNUMI

Noskaidrot cenu individuālam projektam