Galerija

Koks, ka zināms “elpo”, pateicoties kam, mājā tiek izveidots skābekļa balanss un optimāls gaisa mitrums. Guļbūvju konstrukcijas, uz kurām mēs pamatvilcienos specializējamies, ir izsenais koka māju būvniecības veids. Visi koka māju labumi un siltums ir iespējami ne tikai pateicoties šim dabiskajam materiāla skaistumam, kurš neapšaubāmi katru dienu priecēs Jūsu acis – tāpat arī Jūsu budžets to jutīs, pateicoties mazākām izmaksām uz mājas siltumapgādi.

Ārpilsētas mājas vai vasarnīcas būvniecība uz guļbūves bāzes ir veselības un prestiža jautājums. Cilvēks, kurš dzīvo priežu guļbaļķu mājā, daudz mazākā mērā ir pakļauts dažādām ar plaušu un sirds saslimšanām, tamdēļ koka ēku būvniecībā, mēs izmantojam ekoloģiski tīru materiālu.

Guļbūves pirts – tā ir ne tikai pirts, bet arī vieta atpūtai, svinībām un pat lietišķām sarunām.

Ir pieejamas vienkāršas pirtis, kas ir ļoti nelielas vienstāvu mājiņas, paredzētas nelielam cilvēku skaitam. Ir iespējamas arī plašākas pirts ēkas – ar diviem stāviem jeb pirmo stāvu un mansardstāvu, kur pirmajā stāvā ir pirts (karsētava, dušas telpa, tualetes telpa, kā arī atpūtas zona), bet otro stāvu var izmantot kā guļamistabu vai atpūtas vietu. Otro stāvu iespējams papildināt ar balkonu vai lodžiju, bet pirmo ar terasi. Šāda pirts ir lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni un draugiem!